APIE ĮMONĘ

nubassa

„Nubassa“ Istorija

Įmonė turtinga savo tradicijomis. „Nubassa“ prieš 75 metus įsteigė Nikolaus Effler. Tačiau įmonės šaknys driekiasi giliau – į 1896 metus, kai ši įmonė buvo įkurta iš  kavos skrudinimo fabriko. Tuo metu įmonės tikslas buvo prekiauti užjūrio prekėmis, pavyzdžiui, arbata, atgabentais iš užsienio prieskoniais ir tropiniais vaisiais.  Į prekybos registrą ji buvo įrašyta 1933 metais. Jaunos įmonės pavadinimas kilo iš Afrikos genties Nuba, kuria labai domėjosi  Nikolaus Effler, pavadinimo ir taip įmonės logotipe atsirado išraiškingas „Nubassa – afrikietis“. Pirmiausiai buvo imta prekiauti prieskonių mišiniais ir priedais mėsos perdirbimo įmonėms ir mėsos gastronomijai.

„Nubassa“ ypač išaugo šeštajame dešimtmetyje. 1960 metais industrinėje miesto dalyje buvo pastatytas būtinas naujas pastatas, ir įmonė iškilmingai pradėjo savo darbą. Šie metai buvo įsimintini ne tik džiaugsmingais įvykiais: po kelerių mėnesių mirė įmonės įkūrėjas Nikolaus Effler, vadovavimą įmonei perėmė jo žmona Marija. Kadangi septintas  ir aštuntas dešimtmečiai buvo labai sėkmingi įmonei, devintojo dešimtmečio viduryje patalpos ir gamybiniai pajėgumai buvo padvigubinti.

Nuo 1986 metų įmonei vadovauti ėmė Roger Effler – įmonės įkūrėjo sūnus. 1998 metais įmonėje pradėjo dirbti jo sūnus Markus, kuris atstovauja jau trečiąją šeimos kartą. 1999 metais buvo padidinti sandėlių patalpų pajėgumai, pastatytas naujas administracinis ir gamybinis pastatas, kartu sudarytos būtinos sąlygos nepertraukiamai aukščiausio technologinio lygio gamybai.

„Nubassa“ šiandien – tai šiuolaikinė vidutinio dydžio įmonė, atstovaujama daugelyje pasaulio šalių, kuri vis dar išlieka šeimos įmone su išlikusiomis šeimos tradicijomis. Inovatyvūs  produktai, kūrybingas požiūris į produktus  ir šiuolaikinės technologijos užtikrina tvirtą įmonės ateitį. Mūsų klientai visada gali visiškai mumis pasikliauti, nes „NUBASSA“  – TAI JŪSŲ PARTNERIS, GARANTUOJANTIS PATIKIMUMĄ IR SĖKMĘ.

 

 

 

 

Daugiau informacijos rasite https://www.nubassa.de/de/