Specialty products

Buttermilk Buds

Ingredientas Buttermilk® - Pasukos, gaminamos iš natūralaus pieno fermentų pagalba išlaisvinant riebiasias rūgštis jas išdžiovinant ir inkapsuliuojant į maltodekstrino mikrokapsules. Ingrediento skonis subalansuotas, gerai tirpsta vandenyje ir yra labai koncentruotas. Plačiai naudojamas padažų, užpilų, marinatų biskvitų, įvairių duonos gaminių ir sausų blynų mišinių gamyboje.
Buttermilk Buds- stiprus sviesto- pieno skonis, rūgštokas.

Dried Beer Extract

ButterBuds® Dried Beer Extract – Sausas alaus ekstraktas puikus alaus skonis milteliu pavidalu.

Dried Beer Extract – tai milteliai turintys alaus skonį, bet neturintys alkoholio. Šis ingredientas naudojamas padažų, marinatų, užpilų gamyboje taip pat nepamainomas šviežumo šaltinis duonos gaminiuose. Taip pat naudojamas mėsos pramonėje, norint sustiprinti gaminių skonį.
Dried Beer Extract- tamsaus alaus, lengvo salyklo ir mielių skonis.


Cocoa Butter Buds

Cocoa Butter Buds™ - kakavos sviesto skonį ir kvapą saugantis natūralus ingredientas pakeičia, sustiprina, pagerina šokolado skonį produktuose. Visi šios linijos ingredientai gali būti miltelinėje būsenoje t.y. sausi ir pastos pavidalu. Pagridinė šios linijos ingredientų panaudojimo kryptis tai šokoladinių saldainių, batonėlių, karamelės užpildai, šokolado skonio gėrimai ir kt.

Natūralaus šokolado skonį formuoja kakavos miltelių ir kakavos sviesto skoniai. Paprastai siekiant atpiginti produktus gamyboje naudojami neriebūs kakavos milteliai, nes jie yra pigesni, lengviau tirpsta vandenyje, bet yra prastesnio skonio. Cocoa Butter Buds™ panaudojimas leidžia atgauti trūkstamas skonines dedamasias galutiniame produkte, išsaugant gamybos technologiškumą, skonines savybes ir netgi užmaskuoja nepageidaujamus augalinių riebalų prieskonius.
Cocoa Butter Buds- suteikia turtingą kakavos sviesto skonį.


Olive Oil Buds- pilnas Extra Virgin olive oil skonis, minkštu ir biriu pavidalu.

Butter Buds Bacon- malonus kepinto bekono skonis.